Вибране

Працівники  служби  у  справах  дітей  та  працівники кримінальної міліції  провели  зустріч  із  старшокласниками  Монастирищенського  НВК  «Ліцей-ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  «Ерудит». Основним  завданням  та  метою   заходу  є  пропаганда  здорового  способу  життя  серед  учнів  загальноосвітніх  шкіл, формування  правових  знань і  навичок.  Зустрічі  пройшли  у  формі  бесід  та  діалогу. Представник райдержадміністрації  відділу  соціального  захисту  дітей  з  профілактики  злочинності  та  правопорушень  Вікторія   Олександрівна  Фещенко акцентувала  увагу  на  проблемах  росту підліткової  злочинності  в  районі,  на жаль, результати  невтішні, кількість злочинів  скоєних   неповнолітніми  зросла. Вікторія  Олександрівна навела  конкретні  приклади  втягнення  дорослими  особами  учнів  до  вживання  спиртних  напоїв.
    Юрій  Іванович  Іщук,  працівник  кримінальної  міліції  зі  справ  з  неповнолітніми,  звернув  увагу  учнів   на  випадки  нанесення  тілесних  ушкоджень  під  час  бійки,  вимагання  грошей  та  скоєння  крадіжок  мобільних телефонів  серед  однолітків. Особливо  гостро  сьогодні  постає  питання  рецедивної  злочинності  серед  неповнолітніх, тому  працівники  КМСН  проводять  профілактичні  бесіди  з  метою  попередження  злочинності  серед дітей у  школах,  направляючи  вчителів  та  учнів  на  мирне  вирішення  конфліктів.